WRACA LIGA!!! VICTORIA WARSZAWA : KS URSUS II WARSZAWA

Witam Wszystkich

Tak jak już informowałem 02.04.2017 wracamy po przerwie zimowej, do rozgrywek ligowych, ale po kolei.

• Zmiany w drużynie KS Ursus 2008b

​​Wspólnie z trenerem Hubertem i koordynatorem podjęliśmy decyzję iż do 06.2017 drużyna zostanie powiększona do 20 zawodników. W tym miejscu przypominam, że mecz jest nagrodą za postawę na treningu na którą składają się (frekwencja, zaangażowanie, zachowanie, szacunek dla kolegów, sędziów, trenerów, fair play). Co nie oznacza, że w tym kształcie pozostaniemy, ewentualne decyzje będę podejmował na bieżąco kierując się dobrem i rozwojem drużyny.

Do dryżyny Ks Ursus 2008a awansowali Rafał Chodorowski i Antek Szczególski ...gratulacje i sygnał dla pozostałych, że drzwi są otwarte dla wyróżniających się zawodników.

Do nas dołączyli Tymon Włodarczyk, Borys Pankowski i Tymek Górniak z 2008a, podjąłem również decyzje o promocji Michała Cichego z 2008c. Witam wszystkich Zawodników i Rodziców.

• I kolejka ligowa Victoria Warszawa - Ks URSUS II Warszawa g. 11.00

Zbiórka: 02.04.2017 niedziela g. 10.15

Miejsce: ul. Trakt Lubelski 67 (Orlik przy ul. Skalnicowej)

Kadra: Wszyscy zawodnicy

OBOWIĄZKOWO ZABIERAMY:

BADANIA LEKARSKIE(chyba, że są u mnie), LEGITYMACJA SZKOLNA, BUTY (KORKI I ŻWIRÓWKI...CHYBA ŻE KTOŚ MA TYLKO ŻWIRÓWKI) OCHRANIACZE STRÓJ MECZOWY NIKE (spodenki, koszulka, getry) DRESY, ODZIEŻ TERMICZNA, WODA NIEGAZOWANA lub naturalny izotonik.

Trener

Artur