Turniej KS URSUS 2008b

Witam Zawodników i Rodziców.

W niedziele 13.09.2015 drużyna KS URSUS 2008b rozegrała turniej organizowany przez NASZ KLUB. Powołanych zostało 16 zawodników, którzy frekwencją, zachowaniem i zaangażowaniem na treningach ułatwili trenerom wybór.

Cały turniej uważam za udany. Poszczególne spotkania obfitowały w wiele dobrych rozegrań akcji ofensywnych jak również skutecznych interwencji bramkarskich!

Widząc Drużynę grająca z pełnym zaangażowaniem, nie tracącą ducha walki po straconej bramce i pomagającą sobie w poszczególnych fragmentach meczu mogę tylko jeszcze raz PODZIĘKOWAĆ za wszystko. Podkreślić należy jednak, że dało się zauważyć zbyt indywidualne prowadzenie akcji i częste niepotrzebne pozbywanie się piłki.

W TURNIEJU ZAJĘLIŚMY 6 MIEJSCE.

Zawodnikiem wyróżniającym się w drużynie KS URSUS 2008B został FRANEK ZAWADZKI .....GRATULACJE

Wszystkim  ZAWODNIKOM I RODZICOM dziękuję za wspólne emocje i doping.

Artur Witkowski

awitkowski14@gmail.com